دوشنبه 6 خرداد 1398
دولت و ملت، امیدوار و استوار؛

پروژه های عمرانی شهرداری لوندویل به بهره برداری رسید

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/06/05 17:15 ویرایش : ‎1395/06/06 12:36 بازدید: 566

همزمان با سومین روز از هفته دولت، پروژه های عمرانی و عام المنفعه شهرداری لوندویل از توابع شهرستان مرزی بندر آستارا به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا، «سیروس شفقی» فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا، در آیین بهره برداری از این پروژه ها اظهار کرد: همه تلاش دولت تدبیر و امید بهره مندی عموم هموطنان از اعتبارات اختصاصی در اقصی نقاط کشور می باشد.

وی با بیان اینکه با نگاهی اجمالی به پروژه های افتتاح شده و در دست اجرا و مقایسه آن با سالیان گذشته به شکل بصری می توان به این موضوع پی برد، افزود: اخذ اعتبارات، حق قانونی مردم منطقه در جهت جبران عقب ماندگی ها می باشد.

شفقی با تأکید بر اینکه سال 1394 جزء بدترین سال های مالی دولت از نظر درآمدهای نفتی می باشد، اضافه کرد: با وجود اینگونه مشکلات شاهد دگرگون شدن چهره شهرها و روستاها از لحاظ اجرای عملیات عمرانی و عام المنفعه هستیم.

وی در بخش پایانی سخنان خود از پیش بینی تأمین اعتبار برای شهرداری لوندویل در سال مالی آینده سخن گفت و توضیح داد: در بررسی های به عمل آمده پیش بینی تخصیص اعتبار 5 میلیارد ریالی جدید مطرح گردید که برای آبادانی شهر بزرگ و زیبای لوندویل جهت خروج از وضعیت فعلی صرف خواهد شد.

«فرزاد مصافی» شهردار لوندویل طی سخنانی کوتاه در این آیین، خاطر نشان کرد: همزمان با هفته دولت 7 پروژه عمرانی و عام المنفعه این شهرداری به طور همزمان در خیابان بوستان به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد: این پروژه ها شامل بهسازی و آسفالت خیابان بوستان و اجرای کانال بتنی در کوچه های مهدی نژاد، معین و پروین اعتصامی می باشد.

مصافی با بیان اینکه برای پروژه های مذکور 6 میلیارد و 80 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است، توضیح داد: همزمان با این روز، عملیات پارک شهر شامل دیورا کشی حد شمالی با هدف احیای فضای سبز فعال گردید.

در آیین بهره برداری از پروژه های مذکور، مسئولان ادارات و نهادهای دولتی و غیر دولتی شهرستان آستارا و جمع کثیری از اهالی شهر لوندویل حضور داشتند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی