چهارشنبه 30 مرداد 1398

اعلام آمادگی فرماندار آستارا از پایلوت قرار گرفتن این شهرستان در اجرای طرح های حقوق شهروندی در کشور

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/01/21 00:57 بازدید: 485

فرماندار آستارا از آمادگی این شهرستان در اجرای طرح های آموزشی حقوق شهروندی در کشور خبرداد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آستارا، "یونس رنجکش" در نشست نمایندگان استانداری ها با دستیار ویژه ریس جمهور در امور حقوق شهروندی افزود: در بندر آستارا امادگی اجرای طرح های آموزش حقوق شهروندی در حوزه های مختلف وجود دارد.

وی اضافه کرد: در راستای اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید و برنامه ریزی های وزارت کشور و استانداری گیلان آماده همکاری در گفتمان سازی حقوق شهروندی در شهرستان مرزی بندر آستارا هستیم.

دکتر الهام امین زاده دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی هم با اشاره به اقدامات استان گیلان در حوزه اموزش حقوق شهروندی در این مدت از ابتکارات انجام گرفته قدردانی کرد.

وی اضافه کرد چاپ کتاب اموزش حقوق شهروندی ویژه دانش آموزان پایه های اول و دوم و همچنین برگزاری دوره های تربیت مربی حقوق شهروندی برای کارکنان دستگاه های اجرایی از جمله برنامه های خوبی بود که برای اولین بار درگیلان و پیش از انتشارمنشور حقوق شهروندی انجام شد.

یونس رنجکش پیش از این مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان و دبیر کارگروه حقوق شهرِوندان گیلان و نماینده و رابط استانداری با دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی بود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی