پنجشنبه 14 آذر 1398
فرماندار آستارا:

کارمندان باتجربه و متخصص، سرمایه های نظام اداری هستند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/06/03 17:14 بازدید: 587

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: کارمندان با تجربه و متخصص سرمایه های سازمانی هستند که باید از آنان صیانت کرد.

"یونس رنجکش" بمناسبت هفته دولت در جشن تقدیر از کارمندان و مدیران نمونه شهرستان آستارا افزود: منابع انسانی منشا تحول و توسعه هستند که باید تلاش کنیم تا از ظرفیت های انسانی در مسیر تحولات توسعه ای بهره مند شویم.

 وی اظهار داشت: تولید انگیزه و بهره وری مناسب از سرمایه منابع انسانی با در نظر گرفتن اصل شایسته سالاری از جمله اولویت هایی است که نقش مهمی در رویکرد های توسعه ای در یک نظام اداری دارد.

رنجکش اضافه کرد: خوشبختانه جامعه ما مملو از نیروهای خلاق، صاحب اندیشه و متعهد و دارای تخصص است که نباید از آن ها غفلت کرد.

وی ضمن تبریک هفته دولت و بزرگداشت روز کارمند به مجموعه کارگزاران دولت در شهرستان مرزی بندر آستارا، از آنان خواست تا در ارائه خدمات به مردم و جلب رضایتمندی عمومی تلاش مضاعفی داشته باشند.

فرماندار آستارا همچنین در بخش دیگری از سخنانش به دستاوردهای دولت تدبیر و امید در چهارسال گذشته اشاره کرد و افزود: با نیم نگاهی به عملکرد دولت در این چهار ساله به خوبی می توانیم در حوزه های مختلف از برنامه ریزی های سیاست خارجه تا تلاش برای رفع مشکلات و توسعه کشور پی ببریم.

وی گفت: استقبال دوباره مردم از رییس جمهور و دادن رای اعتماد مجدد به ایشان، نشان از مقبولیت برنامه های دولت تدبیر و امید در گذشته و روش اداره کشور توسط مردم داشته است که این مسیر با تجربه بهتر و برنامه ریزی های جامع تر تداوم خواهد داشت.

وی همچنین ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر از آنان به عنوان الگویی برای کارگزاران نظام جمهوری اسلامی یاد کرد.

فرماندار آستارا همچنین ضمن گرامیداشت یاد سه تن از ماموران اداره منابع طبیعی آستارا که چندی پیش در حال انجام ماموریت جان خود را از دست دادند، برای مصدومین این حادثه نیز آرزوی سلامتی کرد.

در این مراسم پس از اجرای چند برنامه فرهنگی و هنری از بیش از پنجاه کارمند نمونه ادارات و نهادها و چهار مدیر نمونه شهرستانی نیز تقدیر به عمل آمد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی