چهارشنبه 24 مهر 1398
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری:

به منظور دستیابی به عمران و آبادی روستاها در کم‌ترین زمان ممکن و با برنامه‌ریزی مناسب طرح آمارگیری مسکن روستایی در آستارا اجرا می‌شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/18 13:22 ویرایش : ‎1397/07/18 13:35 بازدید: 352

در جلسه هماهنگی طرح آمارگیری مسکن روستایی که روز چهارشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری با  حضور دهیاران و شوراهای اسلامی روستای هدف برگزار گردید. لقمانی مقدم معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری بر لزوم همکاری و همراهی کامل دهیاران و شوراها با تیم آمارگیری تاکید کردند.

وی در ادامه بر اهمیت طرح های آمارگیری خصوصا در بخش روستایی اشاره کرده و ارایه اطلاعات صحیح و کامل را پایه و اساس برنامه ریزی روستایی در راستای عمران و آبادانی روستاها برشمردند.

لقمانی مقدم تصریح کرد: ارائه تسهیلات با هدف نوسازی و بهسازی مساکن روستایی برای ما حائز اهمیت است و هم‌اکنون با جمع‌آوری آمار و اطلاعات در نظر داریم تا از وضعیت آبادی‌ها و خصوصیات کمی و کیفی مساکن روستایی شهرستان آگاه بوده و با دستیابی به شناخت کامل مشکلات و موانع را از سر راه برداریم.

 درادامه مهندس بصیر مدیر بنیاد مسکن شهرستان در خصوص فرایند های انجام کار و نحوه همکاری با ماموران آمارگیر توضیحات لازم را ارایه نمودند. گفتنی این طرح از 21 مهرماه تا 21 آبان ماه اجرایی خواهد شد و در دو بخش مرکزی و لوندویل در 11 رستا انجام خواهد شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی