دوشنبه 6 خرداد 1398

تقدیر وزیر کشور از فرمانداری ها در پی انتخاب این وزارتخانه به عنوان دستگاه برتر ملی در جشنواره شهید رجایی

نسخه چاپی ایجاد : ‎1395/06/29 12:08 ویرایش : ‎1395/06/29 12:10 بازدید: 243

وزیر کشور از فرمانداری های سراسر کشور و دستگاه های مرتبط با وزارت کشور در پی انتخاب این وزارتخانه به عنوان دستگاه برتر ملی در جشنواره سال شهید رجایی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا، به توفیق الهی، با کوشش های صادقانه و ارزنده صورت گرفته به ثمر نشسته، «وزارت کشور» در جشنواره سالجاری شهید رجایی، در بین کلیه وزارت خانه ها، دستگاه ها و سازمان های اجرایی به عنوان دستگاه برتر ملی شناخته شده و موفق به دریافت لوح نشان از دست جناب آقای دکتر روحانی «مقام محترم ریاست جمهوری» گردید.

در همین راستا پیام تقدیری از سوی جناب آقای عبدالرضا رحمانی فضلی «وزیر محترم کشور» به کلیه دست اندرکاران این وزارتخانه، اعم از معاونین، روسای مراکز، استانداران، فرمانداران، بخشداران و همه کارکنان خدوم، ساعی و سخت کوش وزارت کشور در در تحقق این مهم ابلاغ گردید.

در متن این پیام، ابراز امیدواری شده است، ضمن استعانت از درگاه پروردگار قادر متعال و تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و رهنمون ها و منویات مقام معظم رهبری معظم انقلاب اسلامی، «حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)» و با پیگیری و اجرای شایسته برنامه ها و سیاست های اثرگذار دولت تدبیر و امید، همچنان در خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای اسلام و کشور، موفق و منصور باشند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی