چهارشنبه 27 شهریور 1398

جلسه هماهنگی برگزاری مراسم تجمع عاشورائیان در آستارا برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/06/12 07:37 بازدید: 34

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار آستارا روز دوشنبه در جلسه هماهنگی تجمع عاشورائیان در فرمانداری آستارا گفت: این برنامه روز شنبه آینده ساعت ۱۷ در خیابان امام و مقابل مسجد آبروان برگزار خواهد شد.

سامان ساسانیان اظهار کرد: شکوه حضور مرزنشینان آستارا به صورت مستقیم از شبکه تلویزیونی باران پخش خواهد شد و هیات های مذهبی و دسته های عزاداری مساجد همکاری کنند.

وی بیان کرد: پیش از این دوبار تجمع عاشورائیان آستارا از تلویزیون پخش شده است و بار دیگر با شکوه تمام برگزار و در رسانه ها به تصویر کشیده خواهد شد.

ساسانیان گفت: کربلا سرشار از درس حکمت و معرفت است و مومنان با بهره گیری از آن، در رفع ناهنجاری های اجتماعی و نهادینه کردن اخلاق حسنه در جامعه تلاش کنند.

معاون فرماندار آستارا اظهار کرد: پیام عاشورا و هدف ماندگار امام حسین (ع) اصلاح انحرافات است و اگر این هدف بزرگ در روزمرگی ها فراموش شود، در تبیین نهضت حسینی غفلت کرده ایم.

وی گفت: دستگاه های اجرایی آستارا در اجرای باشکوه این برنامه فرهنگی همکاری کنند و به زودی در جلسه ستاد اربعین در فرمانداری آستارا با حضور مدیران کل استان، برای هماهنگی استقبال از زائران خارجی برنامه ریزی خواهد شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی