سه شنبه 29 مرداد 1398

فرماندار آستارا از برگزاری " کارگاه آموزشی گفتمان سازی فرهنگ اقتصاد مقاومتی " در این شهرستان خبر داد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/01/30 11:59 بازدید: 297

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: اولین کارگاه آموزشی گفتمان سازی فرهنگ اقتصاد مقاومتی با محوریت تولید و اشتغال در این شهرستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آستارا، یونس رنجکش در جلسه هماهنگی برگزاری این کارگاه در جمع مدیران افزود: این کارگاه با هدف ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و به مناسبت نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال انجام می شود.
وی افزود: این کارگاه از سوی نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در گیلان و فرمانداری آستارا با حضور اساتید دانشگاه برای فعالان اقتصادی و تجاری این شهرستان برگزار می شود.
وی با تاکید بر برنامه ریزی های جامع در راستای معرفی ظرفیت ها و توانمندی های حوزه اقتصادی آستارا اظهار داشت: باتوجه به شرایط ویژه استارا در تبادلات تجاری و اقتصادی، نیازمند تغییر نگرش های سنتی و بازتولید فرصتهای جدید در این شهرستان هستیم که آموزش صاحبان حرفه و سرمایه گذاران در کنار علاقمندان به این حوزه نقش مهمی دارد.
وی اضافه کرد: این کارگاه آموزشی روز جمعه اول اردیبهشت ماه ساعت 16-18 در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان آستارا برگزار می شود.

دولت و ملت همدلی و همزبانی