جمعه 15 آذر 1398

جلسه ابلاغ سیاستهای دولت محترم ونماینده عالی شهرستان ، عید قربان و غدیر( دهه امامت، ولایت و مهرورزی) با دهیاران بخش لوندویل.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/22 19:44 بازدید: 79

بخشدار لوندویل با تشریح سیاستهای ابلاغی مدنظر فرماندار محترم بعنوان نماینده عالی شهرستان از جمله: تکریم ارباب رجوع، مهربانی با مردم، رسیدگی به امور و مشکلات مردم، تشریح خدمات انجام شده چهل ساله انقلاب و در دست اقدام توسط دولت و مشکلات تحریم و بازگویی واقعیات، لزوم کمک به دولت توسط همه سلایق سیاسی در راستای پیشبرد اهداف نظام و انقلاب و دولت، مستند به اصل عزت، حکمت و مصلحت مقام معظم رهبری که مبنای کار دولت است اشاره کردند.
توحید کرم زاده به تحقق شعار سال رونق تولید:که چندین سال است مقام معظم رهبری به مسأله اقتصاد و رونق تولید تأکید دارند را مطرح کردند و در این راستا به وظیفۀ حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی و رفع موانع تولید (بوروکراسی اداری) و لزوم جدی گرفتن بحث بوم گردی و شناسایی توانمندیهای روستا توسط دهیاران بعنوان بازوان اجرایی دولت در روستا تاکید کردند.
ایشان در ادامه به رصد وضعیت پخت نان در نانواییها اعم از: کمیت،کیفیت و تعطیلی خودسرانه پرداخته و به موضوع مهم انتخابات: آزاد، سالم، رقابتی و قانونمند، عدم طرفداری از کاندیدای خاص، جذب حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات با ایجاد امید و نشاط، خواستار حفظ و حراست از آرای مردم بعنوان حق الناس شدند.
بخشدار لوندویل با طرح موضوع دهه امامت، ولایت و مهروزی(عید قربان و غدیرخم) به تبلیغات محیطی در سطح روستاها و کمک به نیازمندان روستایی و برگزاری مراسم ویژه اعیاد جشن عید قربان و غدیر در یکی از مساجد محوری بخش تاکید کردند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی