سه شنبه 2 بهمن 1397

فرماندار آستارا: مشارکت های مردمی و اجتماعی در آستارا بی‌نظیر است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/02/26 12:59 بازدید: 320

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: نقش ورزش در سلامت جامعه و ایجاد روحیه نشاط و شادابی انکارناپذیر است و مردم شهرستان آستارا نیز توجه ویژه‌ای به آن دارند البته بطور کل مشارکتهای مردمی و اجتماعی در این شهرستان بی نظیر است.

یونس رنجکش در اختتامیه همایش طبیعت گردی فرهنگیان آستارا که در پارکی بی بی یانلو برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: آنچه که در این مدت حضورم در آستارا به عنوان نماینده عالی دولت برایم مقابل توجه بود، مشارکت های مردمی در همه عرصه‌هاست که باعث خوشحالی و خوشبختی است و بر خود میبالم که در خدمت این مردم هستم.

وی با اشاره به اثراتی که مشارکت های اجتماعی و مردمی در حوزه‌های مختلف دارد، اضافه کرد: با همراهی چنین مشارکت های شاهد تحولات اثربخش در جامعه و تکمیل زیرساخت‌های توسعه شهرستان خواهیم بود و دولت نیز تمام تلاشش این است که از همه ظرفیت‌ها به نحوه شایسته استفاده کند و شهرستان نیز در این جهش توسعه با جایگاه واقعی خود دست پیدا کند.

وی در ادامه ضمن تشکر از متولیان برگزاری همایش طبیعت گردی فرهنگیان تصریح کرد : چنین تجمعات خانوادگی صمیمی باید در آستارا افزایش یابد تا شاهد شکوفایی و بالندگی جامعه باشیم چراکه نقش ورزش در سلامت جامعه و ایجاد روحیه نشاط و شادابی انکارناپذیر است.

در پایان همایش به برخی شرکت کنندگان با قید قرعه در حضور فرماندار جوایزی اهدا شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی