سه شنبه 2 بهمن 1397

فرماندار آستارا: نقش هلال احمر در جلب هنرمندانه مشارکتهای مردمی ستودنی است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/02/26 13:02 بازدید: 319

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: نقش جمعیت هلال احمر در جلب هنرمندانه مشارکت های مردمی برای فعالیت‌های اجتماعی ستودنی است.

 یونس رنجکش در مراسم تقدیر از داوطلبان، پیشکسوتان و اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان مرزی بندر آستارا افزود: هنر مدیریتی باید جلب مشارکت های مردمی در مسیر اهداف توسعه ای باشد و در این زمینه هرکجا مردم مشارکت داشتند فعالیت‌ها با موفقیت همراه بوده است.

 وی اضافه کرد: جمعیت هلال احمر از جمله سازمان‌های مردم‌نهاد ی است  که به دلیل کارکردهای فراگیر و نقش های موثری که در جامعه دارد در عرصه‌های گوناگون توانسته است با جلب حمایت‌های مردمی گام‌های خوبی بردارد.

 وی ادامه داد: اعضای این جمعیت از داوطلبانی هستند که با میل  و بر اساس آموزه‌های دینی و اخلاقی و حس انسان دوستانه در مسیر فعالیت های خیرخواهانه گام برمی‌دارند.

 وی یادآورشد: آستارا نیز شهرستانی است که از پیشگامان فعالیت‌های داوطلبانه و راه اندازی تشکل‌های چون جمعیت هلال احمر است که سابقه آن به سال ۱۳۰۸ هجری شمسی می‌رسد و نشان دهنده آن است که مردم این شهرستان از پیشتازان اقدامات  بشردوستانه و فعالیت‌های خیرخواهانه هستند.

 رنجکش ضمن تشکر از فعالان جمعیت هلال احمر یادآور شد: داوطلبان این جمعیت با روحیه صلح دوستی، خدمت به جامعه و احساس نوع‌دوستی از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند که این تلاش‌ها قابل تحسین است.

 وی از تلاش‌های جمعیت هلال احمر آستارا در اجرای ماموریت‌ها و برنامه‌های مختلف آموزشی، خدماتی و امدادی تقدیر کرد.

 در ادامه این جلسه معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان گیلان و رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آستارا و همچنین اولین رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان ضمن تشکر از فرماندار آستارا برای تلاش‌هایی که در این شهرستان دارند به ارائه دیدگاه‌های خود در خصوص فعالیتهای جمعیت هلال احمر پرداختند.

 اهدای لوح تقدیر فرماندار آستارا به اعضای این جمعیت و داوطلبان و همچنین روسای اسبق جمعیت هلال احمر آستارا از دیگر برنامه‌ها بود.

در این مراسم همچنین لوح سپاس جمعیت هلال احمر گیلان به فرماندار آستارا نیز توسط اولین رئیس هلال احمر آستارا به یونس رنجکش اهدا شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی