یکشنبه 5 خرداد 1398
فرماندار آستارا در دیدار با فرماندهان، کادر نیروی انتظامی و هنگ مرزی شهرستان آستارا:

اعتماد مردمی بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/16 07:24 بازدید: 274

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت:  اعتماد مردمی بزرگترین سرمایه اجتماعی نیروی انتظامی است که باید مورد صیانت قرار گیرد.

یونس رنجکش به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دیدار با فرماندهان و کادر نیروی انتظامی و هنگ مرزی شهرستان آستارا افزود: آنچه مورد مقبولیت کارکرد حرفه ای نیروهای انتظامی می شود اعتماد عمومی و اعتقادی است که مردم به این نیرو دارند.

وی اضافه کرد: همه تلاش ها در عرصه ماموریت های انتظامی می بایست به سمت امنیت پایدارو حفظ منافع ملی باشد که خوشبختانه این احساس موسئولیت در جامعه قابل احساس است.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی یادآورشد: نیروی انتظامی نیرویی پویا، با مسئولیت و ماموریت های فراگیر است و حضور این نیرو در تمامی عرصه ها از حوزه های اجتماعی گرفته تا امنیتی چشمگیر می باشد.

به گفته وی؛ جامعه قدردان تلاش های صادقانه پرسنل نیروی انتظامی است و آن را ارج می نهند و این نیرو را متعلق به خود می داند زیرا امنیت جامعه مدیون تلاش های این نیرو در کنار سایر نهادهای نظارتی و امنیتی است.

فرماندار آستارا ضمن تشکر از فرماندهان و عوامل نیروی انتظامی در این شهرستان و قدردانی از زحمات آنان یادآورشد: خوشبختانه به دلیل شرایط جغرافیایی و مرزی بودن آستارا و برخورداری از هنگ مرزی و نیروی انتظامی به عنوان دو ظرفیت موثر در تامین امنیت شهرستان هستیم که کارکرد های این دو نیرو و پشتیبانی های آنان فضای خوبی را در آستارا ایجاد کرده است.

رنجکش ضمن اکید بر حفظ حقوق شهروندی و اجرای اقدامات بازدارندگی و مباحث نظم بخشی در حوزه امنیت اجتماعی خواستار تعامل بیشتر مردم و نیروهای انتظامی و نظامی در شهرستان شد.

وی یادآور شد: با توجه به ماموریت های هنگ مرزی و نیروی انتظامی مستقر در آستارا در بعد ملی و فراملی خواستار پشتیبانی های بیشتر از نظر امکانات و تجهیزات از سوی مسئولان کشوری نسبت به این نیرو ها هستیم.

در ادامه این دیدار سرهنگ نمازی فرمانده نیروی انتظامی و سرهنگ مرادی فرمانده هنگ مرزی آستارا ضمن تشکر از فرماندار این شهرستان به دلیل پشتیبانی از این نیروها در آستارابه ارائه گزارشی از عملکرد و اقدامات نیروهای تحت امر خود پرداختند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی