دوشنبه 6 خرداد 1398
معاون برنامه‌ریزی و امورعمرانی فرماندار آستارا خبر داد :

جذب ۵۰ درصد از اعتبار طرح‌های عمرانی آستارا / تا تکمیل طرح های معوقه هیچ پروژه جدیدی را شروع نمی کنیم

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/14 10:53 بازدید: 232

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان آستارا اعتبار تصویبی طرح‌های عمرانی شهرستان را ۱۷۰ میلیارد ریال دانست و گفت: از این مقدار اعتبار تصویبی تاکنون ۵۰ درصد آن جذب شده است.

کامبیز لقمانی‌مقدم در نشست کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری اعتبار تصویبی طرح‌های عمرانی شهرستان را ۱۷۰ میلیارد ریال دانست و اظهار کرد: از این مقدار اعتبار تصویبی تاکنون ۵۰ درصد آن جذب شده است.

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار شهرستان آستارا با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی این شهرستان طرح‌های عمرانی موردنظر خود را جهت بهره‌برداری تا آغاز دهه فجر باید به فرمانداری اعلام کنند گفت: استخر شنا و یکی از مدارس در حال نوسازی شهرستان آستارا قرار است امسال در طول دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه واگذاری طرح‌ها به بخش خصوصی در اولویت باشد افزود: اعتبار تصویب‌شده آن دسته از دستگاه‌های اجرایی که نتوانند جذب اعتبار کنند از آن‌ها سلب‌شده و به دستگاه دیگری تزریق اعتبار شود.

لقمانی‌مقدم با بیان اینکه شهرستان آستارا در حوزه آب با کمبود زیرساخت مواجه شده است تصریح کرد: برای سال آینده قرار نیست طرح عمرانی جدیدی آغاز شود و اولویت با تکمیل طرح‌هایی است که پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد برخوردار هستند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی