چهارشنبه 5 تیر 1398
فرماندار آستارا در دیدار با رئیس پارک علم و فناوی گیلان:

فرصت ایجاد بازار های جدید کسب و کار برای متقاضیان آموزش داده شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/24 21:24 بازدید: 183

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: فرصت ایجاد بازارهای جدید کسب و کار با توجه به شرایط ویژه بندر آستارا باید به متقاضیان ورود به بازار آموزش داده شود.

یونس رنجکش در دیدار با رئیس پارک علم و فناوی استان گیلان افزود: این پارک یکی از ظرفیت های خوب برای تولید ایده و تبدیل آن به ثروت است که باید با توانمند کردن متقاضیان بویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی و حمایت از آنها انجام شود.

وی اضافه کرد: در مرکز رشد مستقر در آستارا این ظرفیت وجود دارد تا با توجه به شرایط اقتصادی این شهرستان و همچنین نزدیکی به بازارهای خارجی بتوان فرصت های جدید کسب و کار را فراهم کرد.

به گفته فرماندار آستارا؛ امروز شاهد بروز نیازهای جدید در جامعه هستیم که این نیازها می بایست با ایده های جدید و فرصت های نوین کسب و کار برطرف شود.

رنجکش یادآور شد : شهرستان آستارا به شدت در حال تغییر است و بازار های جدید کسب و کار باید متناسب با این تغییرات شکل گیرد و از هم اکنون مراکزی چون پارک علم و فناوری وظیفه هدایت جامعه هدف را بر عهده دارند تا از ظرفیت های فکری موجود سرمایه تولید و ایده ها تجاری سازی شود.

علی باستی رئیس پارک علم و فناروی استان گیلان هم در این دیدار ضمن تشکر از فرماندار آستارا در حمایت از مرکز رشد آستارا گزارشی از فعالیت های این مرکز ارائه و در حمایت از علاقه مندان اعلام آمادگی کرد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی