دوشنبه 6 خرداد 1398
بازدید شامگاهی فرماندار شهرستان مرزی بندرآستارا از گمرک این شهرستان

بازدید شامگاهی فرماندار شهرستان مرزی بندرآستارا از گمرک این شهرستان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/08 15:04 ویرایش : ‎1397/11/08 15:11 بازدید: 112

بازدید شامگاهی فرماندار شهرستان مرزی بندرآستارا از گمرک این شهرستان

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در بازدید شامگاهی یکشنبه 97/11/07از امکانات و ظرفیت های حمل بار و مسافر گمرک آستارا از وضعیت موجود و نحوه خدمات رسانی به مسافرین داخلی و خارجی مطلع گردید.

در این بازدید دو ساعته که با همراهی مدیر کل گمرک شهرستان آستارا و معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار صورت گرفت حسن رستم زاد در جریان نحوه کنترل بارهای مسافری و تریلرهای باری و همچنین کنترلرهای موجود قرار گرفت. در این بازدید مدیر کل گمرک نیز ضمن معرفی تعدادی از همکاران خود و شرح وظایف آنان، توضیحات نسبتا جامعی از میزان ورود و خروج کالاها، تعداد مسافرین تردد شده ، شکل ارائه خدمات و غیره ارائه کرد.

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در جریان بازدید، انبار دپوی اقلام مصرفی ضبط شده ای را نیز سرکشی نمود که بنا به دلایل مختلف مانند عدم رعایت موازین قانونی حمل بار توسط مسافرین، کالاهای آنان ضبط گردیده است اما صاحبان کالاها جهت تعیین تکلیف اجناس خود به گمرک مراجعه نمی نمایند. فرمانداردر جریان این بازدید اعلام نمود با توجه به تاریخ مصرف محدود اقلام ضبط شده و فساد زود رس اینگونه لوازم، با انجام مکاتبات لازم، در صورت صدور مجوزهای قانونی مراتب به نهاد حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی( ره) بهزیستی و ... جهت کمک به مددجویان تحویل گردد.

در پایان حسن رستم زاد اظهارامیدواری کرد با پیگیری ویژه تلاش خواهد نمود جهت ارتقاع سطح خدمات، بهبود زیرساخت ها و زیباسازی فضای فیزیکی در قسمت های مختلف گمرک هماهنگی های لازم را با مسئولین مربوطه به عمل آورد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی