دوشنبه 6 خرداد 1398

فرماندار : شهرستان آستارا محل تردد و ماندگاری گردشگران داخلی و خارجی است و باید خدمات رسانی به آنها مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/23 08:33 بازدید: 37
فرماندار : شهرستان آستارا محل تردد و ماندگاری گردشگران داخلی و خارجی است و باید خدمات رسانی به آنها مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد.
 
حسن رستم زاد در جلسه تسهیل خدمات سفر این شهرستان اظهار داشت:شهرستان آستارا محل تردد و ماندگاری گردشگران داخلی و خارجی است و باید خدمات رسانی به آنها مورد توجه مردم و مسئولان قرار گیرد.

 

فرماندار بندر آستارا ضمن گرامی داشت روز شهید یادآور شد: ایستادگی در پای آرمان‌ها برای هر ملتی هزینه دارد و شهدای گرانقدر ما نیز برای نیل به آرمان‌های والای ایرانیان بود که از جان خود گذشتند، پس همه ما امروز وظیفه داریم که در راه رسیدن به همان اهداف عالیه شهدا و آبادانی کشور خودمان بصورت شبانه‌روزی کار کنیم و بخصوص از مدیران اجرایی شهرستان می‌خواهم که از اکنون تا پایان تعطیلات نوروزی بصورت آماده باش کامل در خدمت هم میهنان عزیزی باشند که در ایام نوروزی وارد بندر مرزی شهرستان آستارا خواهند شد.

وی تصریح کرد: آماده باش بدان معنا نیست که مسئولین محترم در ایام نوروز از خانواده خود غافل باشند، بلکه باید طوری برنامه‌ریزی نمایند که ضمن نظارت بر امور مربوطه و ارسال گزارشات روزانه از عملکرد خود، بتوانند در کنار خانواده خود نیز باشند ولی این را هم بگویم که هیچ تاخیری در ارسال گزارشات روزانه را نخواهم پذیرفت و بخصوص با گزارشات صوری و غیر واقعی بشدت برخورد خواهد شد.

حسن رستم‌زاد در پایان و در جمع بندی مطالب ارائه شده نیز گفت: حل مشکل ترافیکی، بهداشت نمازخانه‌ها و سرویس‌های بهداشتی بین راهی، دفع زباله بصورت ساعتی، ایمنی راه‌ها و شناسایی و استقرار مامورین در نقاط حادثه خیز و نیز نحوه برخورد آنان با مسافران، نظارت بر عملکرد عابر بانک‌ها و شارژ مداوم آنها، آماده باش اماکن و سالن‌های سرپوشیده ورزشی در صورت اضطرار، اجرای برنامه‌های آیینی و شاد ویژه نوروز، نظارت مستمر بر عرضه آرد و نان، گوشت و مرغ و میوه‌جات و تأمین امنیت مردم در طول تعطیلات و بخصوص در شب چهارشنبه سوری از اهم موضوعاتی باید باشد که همه ما باید دست بدست هم بدهیم تا بتوانیم با مدیریتی صحیح و اصولی، تعطیلات خوشی را برای هم میهنان خودمان رقم بزنیم.
 
دولت و ملت همدلی و همزبانی