چهارشنبه 27 شهریور 1398

فرماندار آستارا: نباید مردم را فراموش کرد و باید به مطالبات آنان پاسخ داد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/03/03 15:44 ویرایش : ‎1396/03/03 15:50 بازدید: 487

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا ضمن قدر دانی از حضور حداکثری مردم  در انتخابات و ایجاد فرصت تکرار دولت تدبیر و امید گفت: نباید مردم را فراموش کرد و می بایست به مطالبات آنان پاسخ داد.

یونس رنجکش در دیدار با جمعی از اعضا و فعالان ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در آستارا اظهار داشت: مردم به تفکر و اندیشه اعتدال و میانه روی که نماد آن دکتر روحانی بود رای دادند و این تفکر با زحماتی که در طول این چهار سال کشیده شد در جامعه نفوذ پیدا کرد.

وی ادامه داد: یکی از رموز موفقیت دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری مشارکت حداکثری و جلب اعتماد مردم بود بنابراین باید تلاش کنیم مردم با صندوق های رای قهر نکنند تا تفکر و اندیشه تولید شده و مورد اعتماد مردم همیشه در جامعه باقی بماند.

وی افزود: باید زیرساخت های توسعه را برای مردمی که برغم مشکلات اقتصادی به شعار افزایش یارانه رای منفی داده اند فراهم کرد تا چهار سال بعد نیز مردم را در کنار این اندیشه توسعه محور داشته باشیم.

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا با اشاره به این که اعتماد دوباره به دکتر روحانی اعتماد به یک خط فکر و روش در اداره کشور است و اظهار امیدواری کرد: با توجه به این نگاه با بستر سازی های لازم چشم انداز بهتری برای آینده ترسیم شود.

وی با تاکید برایجاد انسجام نیروهای هم فکر در جامعه گفت: همه شهروندان باید به این مهم توجه داشته باشند و این رویه و نشاط اجتماعی تنها در سایه  وحدت و یک دلی و یک رنگی ایجاد خواهد شد.

وی همچنین ضمن تبریک پیروزی دکتر روحانی و رویکرد دوباره مردم به دولت تدبیر و امید از تمامی افرادی که در ایجاد و بستر سازی این گفتمان در جامعه تلاش داشته اند تقدیر کرد و از آنان خواست تا از این پس نیز در صیانت ازاین تفکر و گفتمان همت گمارند..

وی یادآور شد: یکی از روش های گسترش این تفکر برنامه ریزی و انسجام و فرهنگ سازی است که می بایست در قالب تشکل های اجتماعی با رویرکرد برنامه محور و توجه به مطالبات مردم نهادینه شود.

در ادامه هر یک از اعضا و فعالان ستاد تبلیغات انتخاباتی دکتر روحانی در آستارا  به بیان نقطه نظرات خود در خصوص این پیروزی و برگزاری جشن در شهر های آستارا و لوندویل پرداختند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی