یکشنبه 31 شهریور 1398
"بابک باستانی" بخشدار مرکزی آستارا :

همزمان با هفته دولت 31 پروژه در بخش مرکزی آستارا افتتاح شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1396/06/10 22:25 بازدید: 644

بخشدار مرکزی آستارا گفت : همزمان با هفته دولت ، 31 پروژه عمرانی و عام المنفعه در بخش مرکزی شهرستان مرزی بندر آستارا افتتاح شد.
بابک باستانی در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: هفته دولت فرصتی مناسب و ایده آل برای تبیین اقدامات دولت در راستای تأمین آسایش و آرامش ملت سرافراز و همیشه در صحنه ایران می باشد.
وی با بیان اینکه همانند اقصی نقاط کشور ، پروژه های بسیاری همزمان با این هفته در شهرستان مرزی بندر آستارا به بهره برداری رسید ، ادامه داد : در این ایام 31 پروژه به ارزش 109 میلیارد و 212 میلیون ریال در بخش مرکزی این شهرستان افتتاح شد.
باستانی با اشاره به اینکه این پروژه ها عمرانی ، گردشگری و عام المنفعه می باشند ، افزود: هموطنان ما در این بخش از خدمات آبرسانی ، گازرسانی ، روکش آسفالت ، زیر سازی و آسفالت راه ها ، بهداشت و درمان ، دیوار حائل ، کانال کشی ، جدول گذاری ، پل سازی و سایر خدمات دولت تدبیر و امید برخوردار شدند.
وی اضافه کرد : در این هفته کلنگ احداث مرکز سلامت (خانه بهداشت روستایی) در دو روستای عباس آباد و صیادلر به زمین زده شد.
بخشدار مرکزی آستارا اجرای برنامه های فرهنگی ، هنری و ورزشی را از دیگر اقدامات انجام شده در راستای گرامیداشت هفته دولت در این بخش برشمرد و تصریح کرد : عملیات اجرا و احداث پروژه های افتتاح شده در بخش مرکزی آستارا از یکم فروردین ماه سال 1395 آغاز شد و همزمان با این هفته به بهره برداری رسید.
وی در پایان خاطر نشان کرد : پروژه های مذکور در روستاهای صیادلر ، حیران ، بی بی یانلو ، آق چای ، تله خان ، غلام محله ، قلعه ، عباس آباد ، ویرمونی ، شهرک هجرت ، شیخ محله ، کانرود ، بهارستان ، دربند و بیجاربین  احداث شده است.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی