چهارشنبه 30 مرداد 1398
فرماندار آستارا:

توجه به ایمنی و حفظ امنیت مردم باید در اولویت فعالیت های شبکه حمل و نقل باشد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/02 08:34 بازدید: 291

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: توجه به ایمنی و حفظ امنیت مردم باید در اولویت فعالیت های شبکه حمل و نقل و مسئولان مربوطه در این شهرستان باشد.

یونس رنجکش به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری در دیدار با رئیس و کارکنان اداره راهداری شهرستان آستارا افزود: این شهرستان به دلیل شرایط خاص جغرافیایی و موقعیت استراتژیکی که در حوزه حمل و نقل دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار و نیازمند توجه جدی تر در زمینه توسعه شبکه راه ها و کیفیت بخشی در خدمات در این زمینه است.

وی اضافه کرد: در کنار ترانزیتی بودن راه های ارتباطی شهرستان آستارا مناطق صعب العبور و کوهستانی نیز در این شهرستان وجود دارند که باید در رفع محرومیت های آن اقدامات جدی انجام گیرد.

وی اظهار کرد: ایمنی و کیفیت بخشی به خدمات حوزه حمل و نقل از مطالبات جدی مردم و گردشگران در این شهرستان مرزی است.

فرماندار آستارا همچنین ضمن تبریک هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداری اضافه کرد: در کنار مجموعه عواملی که در زمینه خدمات حوزه حمل و نقل فعالیت دارند راهداری در خط مقدم خدمات جاده ای است و عملکرد آن نقش مهمی در ارزیابی افکار عمومی از خدمات این شبکه دارد.

وی یادآور شد: توجه به آموزش و اجرای برنامه های فرهنگ سازی می تواند در کاهش حوادث و همچنین افزایش کیفیت خدمات در شبکه حمل و نقل بسیار حائز اهمیت باشد.

وی همچنین خواستار مدیریت یکپارچه در حوزه راه های مواصلاتی این شهرستان مرزی و تعیین تکلیف برخی مداخلات غیر موجه از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شد.

در این دیدار دانش سرپرست اداره راهداری آستارا ضمن تشکر از فرماندار این شهرستان در توجه به مباحث راهداری از آمادگی این اداره در زمینه ارائه خدمات مطلوب به مردم در حوزه راهداری خبر داد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی