چهارشنبه 24 مهر 1398

فرماندار آستارا: دهیاران بازوان توانمند دولت در روستاها هستند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/11/25 15:13 بازدید: 192

فرماندار آستارا:

دهیاران بازوان توانمند دولت در روستاها هستند

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در دیدار با بخشدار و دهیاران بخش لوندویل این شهرستان گفت: دهیاران بازوان توانمند دولت در روستاها هستند و باید با تمام توان در جهت آبادانی روستاها گام بردارند .

حسن رستم زاد ادامه داد: رفع مشکلات روستاها و خدمات رسانی مطلوب به آنها باید در اولویت مدیران  دستگاه های اجرایی شهرستان باشد .

وی اضافه کرد:  دهیاران باتوجه به مسئولیتی که دارند در توزیع امکانات و توسعه همه جانبه روستاها نقش مهمی دارند و دولت های یازدهم و دوازدهم با توجه به توسعه زیرساخت های آب، برق، گاز، تلفن و راه روستاها، به ماندگاری روستائیان کمک کرده است.

رستم زاد اظهار داشت: لایروبی رودخانه های آستارا با همکاری شرکت آب منطقه ای گیلان در دستور کار است و از مصالح آن برای پیشبرد طرح های عمرانی روستاها استفاده خواهد شد.

رستم زاد با اشاره به تحریم های ضد انسانی استکبار جهانی علیه کشورمان یاوآور شد: همه باید دست در دست یگدیگر و با برادری و همکاری هم از این گردنه تاریخی عبور کنیم همانگونه که در دوران دفاع مقدس در مقابل استکبار ایستادیم و پیروز شدیم.

در ادامه این نشست بخشدار لوندویل نیز به ارائه گزارشی از عملکرد بخشداری پرداخت و هریک از دهیاران نظرات خود را بیان کردند.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی