سه شنبه 21 آبان 1398

به عنوان رئیس شورای تامین شهرستان از تمامی ظرفیت ها جهت حمایت از کسب و کارهای قانونی استفاده خواهم کرد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/02 17:46 بازدید: 204

به عنوان رئیس شورای تامین شهرستان از تمامی ظرفیت ها جهت حمایت از کسب و کارهای قانونی استفاده خواهم کرد

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا پس از اقامه نماز مغرب و عشاء حسینیه بازارچه ساحلی شهرستان مرزی بندر آستارا با جمع کثیری از بازاریان شهرستان دیدار کرد.

این دیدار که به اتفاق فرمانده محترم سپاه منطقه آستارا انجام شد فرماندار پس از شنیدن سخنان حاضرین در خصوص وضعیت بازار شب عید ، مراتب مربوط به مبارزه با قاچاق کالا، نحوه نظارت ها و مواردی از این دست  دقایقی نیز در خصوص موارد مطروحه به ایراد سخنرانی پرداخت.

حسن رستم زاد در این جلسه عنوان نمود بر اساس آموزه های دینی کاسبان حبیب خداوند هستند و کسبه ی زحمتکش می دانند که جایگاهشان در میان مردم جامعه جایگاه قابل احترامی است و این عزیزان تمام مراحل پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی همواره در صحنه های دفاع مقدس، پسا جنگ و دوران سازندگی حاضر بوده اند و نقش آنان در امور جامعه مثال زدنی بوده و در تولید، اشتغال و رونق سفره های مردم نقش بسزایی دارند.

فرماندار در ادامه افزود: مشکلات اقتصادی کشور مانند سایر مشقاتی که مردم بزرگ ایران سپری نموده اند قابل حل شدن است اما این مهم مستلزم صبر، شکیبایی، کار بیشتر و برنامه ریزی های دقیق از سوی مسئولین و مردم است.

 وی اضافه نمود: پدیده شوم قاچاق موضوعی ملی است که در صورت عدم مقابله همه جانبه، مضرات آن دامن تولید کننده، توزیع کننده و مصرف کننده را خواهد گرفت و با توجه به منویات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی همگی به مبارزه با قاچاق و همکاری با نیروهای انتظامی و نظارتی موظفیم.

وی اشاره نمود: بازاریان شهرستان مانند سایر اقشار جامعه در حمایت صد در صدی قوانین حقوق شهروندی جمهوری اسلامی ایران قرار دارند و من به عنوان رئیس شورای تامین شهرستان از تمام ظرفیت قانونی این موضوع جهت صیانت از حقوق مردم بهره خواهم برد و در هر موردی از اجرای قوانین، ملاک چهارچوب و موازین قانونی است.

فرماندار در پایان جلسه ضمن آرزوی سالی پر برکت تر برای مردم شهرستان مرزی بندرآستارا و بازاریان محترم رفع ،جهت مشکلات قول مساعد داد که جهت رفع دغدغه های این گروه از شهروندان عزیز از هیچ پیگیری کوتاهی ننماید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی