سه شنبه 21 آبان 1398

فرماندار آستارا : در سفر رئیس جمهوری، اوج اتحاد و همدلی مردم گیلان به نمایش گذاشته خواهد شد.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/13 08:06 بازدید: 181

فرماندار آستارا : در سفر رئیس جمهوری، اوج اتحاد و همدلی مردم گیلان به نمایش گذاشته خواهد شد.

فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: در سفر رئیس جمهوری، اوج اتحاد و همدلی مردم گیلان به نمایش گذاشته خواهد شد.

رستم زاد ادمه داد : سفر رئیس جمهوری به استان گیلان در اواخر هفته جاری فرصتی برای رفع مشکلات و توسعه زیرساخت های این شهرستان است.

وی اظهار داشت: در سفر رئیس جمهوری به استان گیلان، یکی از وزیران دولت در آستارا حضور خواهد یافت و مشکلات حوزه های عمرانی، اقتصادی، ورزشی و فرهنگی توسط مدیران جمع بندی و در جلسه مشترک با حضور وی پیگیری خواهد شد.

وی اضافه کرد: وزیر دولت در آستارا دیدار مردمی خواهد داشت و شهرداری های آستارا، لوندویل، بخشداران و اصحاب رسانه در این راستا همکاری و اطلاع رسانی کنند.

رستم زاد گفت: در آستانه عید نوروز باید بستری برای جذب و ماندگاری گردشگران در شهرستان آستارا فراهم شود و در این راستا دستگاه های متولی مشارکت کنند.

فرماندار آستارا یادآور شد: باید با گرانفروشی برخورد قانونی شود و مردم برای خرید اقلام اساسی نظیر گوشت و مرغ با مشکل مواجه هستند و با همکاری خیران در آستانه عید نوروز، مواد غذایی در بین نیازمندان روستاها توزیع خواهد شد.

امام جمعه آستارا هم در این جلسه اظهار داشت: مردم بزرگترین پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و در آستانه سال جدید، رفع مشکلات نیازمندان مورد توجه مسئولان و خیران قرار گیرد.

 

دولت و ملت همدلی و همزبانی